Swing Copters İndir (iOS) – iPhone ve iPad İçin Yeni Flappy Bird Oyunu Ücretsiz Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.0
Eklenme: Ağustos 22nd, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 7.9 MB
Üretici: Dong Nguyen
İS: iPhone (OS)/iPad (OS)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
29 views

Flappy Bird yapımcısı olan Dong Nguyen’in yeni oyunu olan Swing Copters iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad için ücretsiz olarak Apple Store’a geldi. Swing Copters oyunu Flappy Bird gibi sinir bozan ve oynarken elinizdeki mobil cihazı heran bir yere fırlatma seviyesine getiren sinirleri alt üst eden bir tarza sahip.

Swing Copters oyunu nasıl oynanır?

Dong Nguyen tarafından geliştirilen Swing Copters oyunu karşımıza gelen karekterin başında yer alan pervanelerin dönmesi ile yukarı doğru çıkmaktadır. Bizden istenen yukarı doğru çıkan karekteri sağ ve soldan uzanan çubuk ve bu çubuklara bağlı balyoza değmeden yukarı doğru çıkmak. Bunu başarmak için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir.

Oyunu başlatmak için ekrana bir kere tıklamanız gerekmektedir. Fakat ilk tıklamadan sonra oyunda yer alan karekter sağa doğru gidecektir. Bunu engellemek için ekrana bir kere daha dokunmamız gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra karekter sola doğru gidecektir. Bu şekilde her tıklamamızda karekter diğer yöne doğru gidiyor. Bu şekilde uçan karekterimizi ekrana seri şekillerde tıklamalarla dengede tutarak çıkabildiğimiz kadar yukarı çıkarmalıyız.

Sponsorlu Baglantilarlar

Flappy Bird’mü Yoksa Swing Copters mi Daha Zor?

Dong Nguyen tarafından geliştirilen iki oyun olan Flappy Bird ve Swing Copters birbirinden zor olan iki oyundur. Fakat editörlerimiz ve genel olarak oyunu oynayanların yorumları göz önüne alınırsa Swing Copters, Flappy Bird’e göre katkat daha zor bir oyun olarak gözükmektedir. Swing Copters oyununun hangi amaç uğruna üretildiği ve dünyadaki insanların sinirlerini bozmak ve dünyayı mutsuz bir hale getirmek planı yoksa neden böyle oyunlar üretir merak konusu.

Swing-Copters-yeni-flappy-bird-indir

Sizde Swing Copters oyununu indirdikten sonra oynayın ve yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146