Swing Copters İndir – Android İçin Yeni Flappy Bird Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Ağustos 22nd, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 1.7 MB
Üretici: .GEARS Studios
İS: Android/Android Tablet
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
50 views

Flappy Bird uygulama yapımcısı Dong Nguyen‘den yeni bir uygulama daha.

Swing Copters adında yayınladığı uygulama ile aynı Flappy Bird’de çırpınma ve yıpranma oranı bu oyunda da geçerli olacak gibi. Flappy Bird’e zor dediğimiz ve oyun yüzünden yapımcı Dong Nguyen çok güzel kelimeler kullandığımız belliyken şimdi de çıkarmış olduğu Flappy Bird’den daha zor oyun olan Swing Copters ile kulaklarını daha çok çınlatacağız gibi.

Swing Copters uygulaması Android ve iOS için yayımlandıktan sonra birçok Flappy Bird kazazedesi bu oyunuda mobil cihazlarına kurarak büyük bir hataya kurban gittiklerini düşünmüşlerdir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Swing Copters uygulaması Android işletim sistemine sahip Android telefon ve tabletlerde oynayabiliceğiniz ilerlemeli bir oyundur. Ücretsiz olarak telefon ve tabletinize yükleyeceğiniz Swing Copters ile sinir katsayınızı üst seviyelere çıkartabilirsiniz.Uygulamada yer alan karekterin kafasına takılan pervaneler karekteri yukarı doğru çıkarmaktadır. Yukarı çıkarken iki çubuğun ortasında geçerek yukarı çıkmak gerekiyor. Tabi bu çubuklara asılı balyozlar karektere çarpmaması gerekiyor.

Swing Copters tıpki Flappy Bird gibi 8 bitlik bir oyun olarak karşımıza çıkmıştır. Flappy Bird oyununa zor diyenler bu oyuna ne tepki verecek merak konusu.

Sizde Swing Copters oyununu mobil cihazınıza yükledikten sonra tepkilerinizi yorumlarda paylaşırsanız İnndirGezginler.com ailesi olarak seviniriz.

İyi ve Sinirsiz Eğlenceli Oyunlar..

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146