Supper Zill İndir – Okullarda Kullanabileceğiniz Zil Programı Download

Eklenme: Ocak 28th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
153 views

Supper Zill programı sayesinde okullarda kullanabileceğiniz bir zil programına sahip olabilirsiniz. Programın sorunsuz çalışabilmesi ve kolay kullanımı sayesinde okullar tarafından sıkça kullanılan otomatik başlama özelliğine sahip bir uygulama olması kullanıcılar tarafından en çok beğenilen yönleri arasındadır.

supperzill

Sponsorlu Baglantilarlar

Zilin çalmasından sonra zilin çalmadığı vakitlerde ses çıkışını otomatik olarak kapatması ve istenmeyen sesleri önleme özelliğine sahip Supper Zill programı ile Windows işletim sisteminde yer alan tüm sesleri kapatarak sadece istediğiniz zil sesini çalmasına yardımcı olmaktadır. Programın içeriğinde yer alan özellikler sayesinde tenefüslerde müzik yapabilme seçeneği ile tenefüslerin daha eğlenceli olmasına yardımcı olmaktadır. Her müzik için farklı ses seviyesi ayarlayabilme özelliği ile ses ayarını dikkatli bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Programda yer alan İstiklal Marşı, saygı duruşu ve siren sesi sayesinde bu gibi müzikleri çalabilirsiniz. Zilin çalması sonucunda anons yapmak istediğiniz de bu program sayesinde bu anonsu gerçekleştirebilirsiniz. 

Hafta sonu ayrı hafta içi ayrı zil vakitlerini ayarlayarak, hafta sonunda oluşabilecek kurslar için farklı zamanlarda zil sesini ayarlayabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 19.6 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Üretici: Hasan Yunus ATEŞ

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146