Super Ball Juggling (İOS) İndir – iPhone ve iPad için Top Sektirme Oyunu Download

Eklenme: Şubat 13th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
61 views

Super Ball Juggling oyunu Flappy Bird yapımcısı olan Dong Nyugen tarafından geliştirilmiş olup oyunda top sektirmeniz istenmektedir. Flappy Bird gibi yapımcı olan Dong Nyugen bu oyunda da kullanıcıların sinirini epey bozacak gibi.

IOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad mobil cihazlarında ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Super Ball Juggling ile heyecanlı ve bir o kadar da sinirinizi bozabilecek bir oyuna hazır olun. Oyunun mantığı aslında çok basit. Oyunda yer alan karekterle gelen topları kafanızda kaç kere sektirebileceğinizi sınamak için yapılmıştır. Oyun sadece top sektirme işlemi olarak gözükse de hiç de o kadar kolay bir iş gibi durmuyor.

superballjuggling

Sponsorlu Baglantilarlar

Top sektirme işlemine başladığınızda ilk başta bir top gelmektedir. Bir kaç kez kafanız da topu sektirdikten sonra ikinci top devreye giriyor. Ve oyun bundan sonra can sıkmaya başlıyor. Kafanızda iki top sektirmeniz gerekmekte. Düşününce bunu nasıl yapacağız gibi sorular zihnimizi kurcalayabilir. Fakat oyunda yapılması istenen bu. Oyunu yazan yapımcı arkadaş bu düşünceyi oyun üzerinde tasarlamış ve bizden bu işlemi en çok kez yapabileceğimizi sınamamızı istemektedir.

Super Ball Juggling oyunu o kadar bağlılık yapıyor ki oyunu bir kere oynadıktan sonra kullanıcıların hiç bırakası gelmiyor. Defalarca oynamak geliyor içinden. Çünkü oyun öyle bir hal alıyor ki bu oyunu ben nasıl oynayamıyorum sorusu zihne giriyor ve başarma hissi çok ağır basarak defalarca oyunu oynamak geliyor insanın içinden.

Super Ball Juggling oyunu, Flappy Bird oyununa benzer can sıkıcı insanı bezdiren fakat bir o kadar da bağımlılık yapan bir oyundur. Ücretsiz olarak mobil cihazlarına yükleyerek bu bağımlılık yapan ama bir o kadar da heyecan veren oyunu oynayabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 3.6 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: iPhone (OS)/iPad (OS)

Gereklilik: iOS 6.0 ve üzeri

Üretici: .GEARS Studios

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146