Subway Surfers (Windows Phone) İndir – Windows Phone için İlerlemeli Kaçış Oyunu Download

Eklenme: Ocak 10th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
650 views

Subway Surfers, nihayet Windows Phone için çıktı…

Android ve iOS işletim sistemi kullananların oynayabildikleri Subway Surfers eğlenceyi ve heyecanı bir arada sunarak Windows Phone’a geldi. Subway Surfers’da Jake, Ticky ve Fresh’e sinirli bekçiden ve onun sevimsiz köpeğinden kaçarken yardım ediyoruz.

Bu oyunda bekçiden kaçarken, bize doğru gelen acımasız trenlerin üzerinden atlıyoruz, yön değiştiriyoruz, engellerin altından kayarak ya da üzerinden zıplayarak geçiyoruz. Bu arada yaptığımız çılgın hareketler bizi eğlendiriyor. Yolumuzun üzerine çıkan altınları toplamaya çalışırken eğlencemiz bir kat daha artıyor. Üstelik her güncellemesinde bize farklı ülkelerin kapılarını açıyor.

Subway-Surfers-pc

Önce yavaş başlayan oyunumuz altınları toplayarak daha da hızlanıyor. Ve bir bakmışsınız artık parmaklarınız kendiliğinden hareket ediyor. Reflekslerinizi de geliştiren bu oyun tamamen ücretsiz olarak Windows Phone geldi.

Sponsorlu Baglantilarlar

Yolda topladığımız kutularımızdan hediyeler çıkabiliyor. Aldığımız ayakkabıyla daha uzağa ve yükseğe sıçrayabilirken mıknatısla önünüzdeki tüm altınları toplayabiliyorsunuz. Aldığınız jatpack sayesinde ise daha çok altını hiçbir engelle karşılaşmadan toplayabiliyorsunuz.

3 Boyutlu etkileyici grafikleri, mükemmel animasyonları ve oyundan kopmamanızı sağlayan başarılı oyun müzikleri sayesinde oyuncuları esir alan ve dünya genelinde oldukça popüler olmayı başaran Subway Surfers, boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz mobil oyunlardan bir tanesi.

Subway Surfers Özellikleri:

– Renkli ve canlı yüksek kalitede grafikler

– Jatpack ve Hoverboard gibi özel güçlendiriciler

– Işık hızında hareket edebilme ve engelleri aşma

– Arkadaşlarınıza meydan okuma veya yardım etme

– Farklı karakterlerle oynayabilme

– Facebook entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızın skorlarını görebilme

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 27 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Windows Mobil

Gereklilik: Windows Phone 8

Üretici: Kiloo Games 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146