Street Boy (Android/Android Tablet) İndir – Android için Koşu Oyunu Download

Eklenme: Ocak 9th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
72 views

Street Boy oldukça eğenceli ve basitçe oynanabilen ve tamamen ücretsiz olan Android işletim sistemine uygun bir koşu oyunudur.

Street Boy’da karakterimiz olan sevimli çöp adam sürekli koşarak engelleri aşmaya çalışıyor. Biz ise ona bu engelleri aşarken ona yardım ederek ilerlemesini sağlıyoruz. Street Boy’da ilerlerken her yeni seviyede oyun daha da zorlaşıyor. Bu durum reflekslerimizi geliştirmekle beraber oyunu daha eğlenceli hale getiriyor.

street-boy_2_800x480

Sponsorlu Baglantilarlar

Street Boy’da karakterimizden sıkıldığımızda yaptığımız yeni bir kahraman seçmek. İnatçı Fat Boy, çevik ve yuvarlanma yeteneği olan Stick Man ve süper hıza sahip Ninja bize bir oyun içinde farklı oyunlar sunuyor.

Üstelik Street Boy’u oynarken zorlanmıyoruz. Ekranın soluna dokunduğumuzda yuvarlanan kahramanımız gene ekranın sağına dokunduğumuzda zıplıyor. Eğer zıplarken ekrana dokunmaya devam edersek sevimli kahramanımız daha ileriye zıplayarak bize kolaylık sağlıyor.

Street Boy’da 3 farklı seviye mevcut. Her seviyede biraz daha zorlaşan oyunda ne kadar uzun süre koşarsak o kadar yüksek puan yapıyoruz. Sadece arkadaşlar arasında değil dünya çapında da aldığımız puanlar sergileniyor ve başarımızı görüyoruz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 3.5 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Android/Android Tablet

Gereklilik: Android 1.6 ve üzeri

Üretici: EasyFunGame

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146