Store Deals İndir – Windows Phone için Mağaza Fırsatları Takip Uygulaması Download

Eklenme: Şubat 1st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
88 views

Store Deals uygulaması Windows Phone için tasarlanmış kendi gibi popüler ve ücretsiz Windows phone platformunda bulunan uygulamaları bildiren bir uygulamadır. Canlı bildirim yapabilen Store Deals uygulaması gün içerisinde ücretsiz indirilebilecek en iyi uygulamalardan anında haberdar olabilmenizi sağlıyor.

storedeals1  storedeals2

Sponsorlu Baglantilarlar

Store Deals, Windows Phone kullanıcıları tarafından yaygın kullanılan en iyi uygulamaları ücretsiz kategorisinde yer aldığı anda size iletebilen , en çok indirilenleri en çok oy toplayan uygulamaları sizlere bildiren bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz uygulamaların yanı sıra Xbox Live oyunlarını da gösteren bu uygulama , bu fırsatları arkadaşlarınıza da paylaşmanıza imkan veriyor .

Store deals uygulaması Windows Phone kullanıcıların en büyük sıkıntısı olan ücretsiz uygulama bulamamaları derdine son getirmiş olduğundan dolayı tavsiyelerim arasında yer almakta ve her Windows Phone kullanıcısının akıllı cihazında bulunması gerektiğini düşünmekteyim.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Windows Mobil

Gereklilik: Windows Phone 7.5 ve üzeri

Üretici: LuviSoft

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146