Start Menu 8 1.4 İndir – Windows 8’e Başlat Menüsü Ekleme Programı Download

Eklenme: Şubat 15th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
721 views

Start Menu 8, Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayar kullanıcılarının büyük bir sorunu olmaya başlayan başlat menüsü problemine bir çözüm olarak yazılmış ücretsiz bir başlat menüsü ekleme programıdır.Programın çeşitli varyasyonlarda kullanabilirsiniz. Dilerseniz metro arayüzünü devre dışı bırakabilir ve bunun yerine tam donanımlı ve işlevli bir başlat menüsü ekleyebilirsiniz.Programın yaratacağı bu başlat menüsü Windows 7’deki başlat menüsünde yer alan bütün kısayolları ve özellikleri içeriğinde barındıran bir başlat menüsü oluşturmaktadır.

startmenu8

Sponsorlu Baglantilarlar

Windows 7 de yer alan arama bölümü de bu program ile Windows 8‘de de yer almakta ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Programı yükledikten sonra oluşan başlat menüsünde kısayolları düzenleyebilir ve yeni kısayollar ekleyebilirsiniz.Ayrıca Windows 8’de yer alan bilgisayarı kapatma bölümü sağ kısımda yer almaktaydı. Bu program ile bu bölüm tekrar eskisi gibi başlat menüsünde yer almaktadır.

Start Menu 8 programının işlevsel olarak yararlı bir yazılım olması, Türkçe ve ücretsiz olması kullanıcılar tarafından tercih edilmesinde önemli etken olmuştur.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 6.71 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Win8

Üretici: IObit

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146