SPSS 15.0 Veri Analizi İndir – SPSS 15.0 Veri Analizi Download

Eklenme: Ocak 4th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
8.333 views

SPSS programı yaptığınız çalışmalar da ya da herhangi bir veri analizinde yaşadığınız sorunları ortadan kaldırabilecek bir programdır. Bu program özellikle yüksek lisan ve doktora yapan kişiler için önerilmektedir. Programın kullanımı oldukça kolaydır. Her türlü akademik çalışmalarda kullanılacak olan tekniklerin kullanımıyla ilgili ayrıntılara sahiptir.

spss

Sponsorlu Baglantilarlar

SPSS programı akademik çalışmalar yapan doktora ve yüksek lisans öğrencilerinin kullanımı için oluşturulmuş bir e-kitap olarak oluşturulmuştur. Karmaşık olan verilerin düzenli bir şekilde daha rahat ve kolay anlaşılmasını sağlar. Verilerin oluşturduğu karmaşıklığı tamamen ortadan kaldırır. Akademik çalışma yapan kişilere, yapmış olduğu çalışmalarda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Uyarı! İndirdiğiniz dosya`nın sonuna .pdf ekleyerek Acrobat Reader programıyla pdf formatındaki bu kitabı kolaylıkla açabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.94 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Üretici: U. Erman EYMEN

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146