Spotflux Free VPN (Android) İndir – Android İçin Twitter Gibi Yasaklı Sitelere Girme Uygulaması Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mart 21st, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 1.3 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
125 views

Dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Spotflux yazılımı artık android işletim sistemine sahip mobil cihazlar içinde kullanıma hazır. VPN servisi olarak kullanabileceğiniz ve bant genişliğini minimuma çekeren çevrimiçi gizliliğinizi korumak gibi görevleri bulunan Spotflux programı ile tüm zararlı yazılımlara karşı mücadele verebileceksiniz.

spotflux-free-vpn

Sponsorlu Baglantilarlar

Diğer servislerin aksine bant genişliği kullanımınızı düşüren ve internet paketinizi daha verimli kullanmanızı sağlayan, çevrimiçi gizliliğinizi aktif bir şekilde koruyan ve zararlı yazılımları tespit ederek daha sorunu en başından çözen servis oldukça kullanışlı ve güvenilirdir.

Sadece IP adresinizi gizlemenin dışında, Spotflux bulut tabanlı sunucuları yardımıyla yapacağınız veri alış/verişlerini sıkıştırarak şifrelemektedir, böylece internet üzerinde anonim bir şekilde gezerken, verilerinizin tamamı korunmaktadır. Sanal ortamda karşılaşabileceğiniz tüm kötülüklere karşı kullanıcıları korumak için tasarlanmış olan program, gerçekten ileri düzey bir güvenlik çözümü sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146