SPlayer 3.7 – Gelişmiş Medya Oynatıcısı İndir

Eklenme: Ağustos 28th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
235 views

Splayer sayesinde videolarınızı çok düşük bir boyutta olan programında çalıştırarak bilgisayar performansını yormayan bir kapasiteye sahiptir. Uygulamanın bu yönü bilgisayar sistemini yormaması ve diğer medya oynatıcılarına göre de performansının yüksek kapasite de olması kullanıcılar tarafında oldukça beğenilmektedir.

splayer

150’den fazla özelliği çok az yer kaplamasına rağmen kullanıcılara sunmayı başaran SPlayer, minimalist tasarımıyla basit ama etkili programlardan hoşlanan kullanıcıları bekliyor. Herhangi bir codec sorunu olmadan neredeyse tüm ses ve video formatlarını çalıştıran oynatıcı açık kaynak kodlu olarak tasarlandığı için tamamen ücretsiz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Özellikle HD videoların renk ayarlarını hem daha canlı hem de gözü yormayacak ayarlara otomatik getiren SPlayer farklı özellikleriyle sizi şaşırtabilir. Sistemde az bellek harcayan program, düşük tüketim ilkesiyle taşınabilir bilgisayar için önemli bir avantaj sağlıyor.

SPlayer kurulum aşamasında donanımınıza en uygun ayarları otomatik ayarlayarak kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Üst düzey kullanıcılar istedikleri zaman ayarlarını elle değiştirebilirler.

Özellikler:
– Düşük sistem kullanımı
– Az yer kaplayan küçük boyut
– Açık kaynak kodlu
– Şık ve kişiselleştirilebilir arayüz

SPlayer’ın desteklediği bazı formatlar
AIF, AIFC, AIFF, ALAC, AU, SND, WAV, CDA, CSF, DRC, DSM, DSV, DSA, DSS, AC3, DTS, VOB, IFO, D2V, FLAC, FLV, FLC, FLIC, IVF, IVM, MKA, MIDI, 3GP, 3GPP, APE, MP3, M4A, M4B, AAC, MPC, OGM, OGG, RMVB, RATDVD, RA, RM, SWF, DAT, AVI, WMA, WMV

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: SPlayer.org

Boyut: 7.9 MB

Dil: İngilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146