SPAMfighter 7.6.87 İndir – Spam Posta Filtreleme Programı Download

Eklenme: Ocak 6th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
35 views

Spam Fıgter, Outlook, Outlook Express, Windows Live Mail ve Mozilla Thunderbird gibi programları kulanan kişiler için gelen kutusunda herhangi bir spamı engellemek için çok iyi bir anti spam programıdır. Spam Fighter Microsoft taradından ggeliştirilmiş, kullanımı çok basit ve çok yaygın olarak kullanılan bir programdır. Spam Fighter programı kullanıcılarına tertemiz bir e posta sunmaktadır.

Spam Fighter, programı dünya daüç milyondan daha fazla kullanıcıya hitap etmektedir. Programı kurduktan sonra gelen tüm e postalarınız tek tek kontrol ederek sorunlu gördüğü e postaları farklı yerlere taşımaktadır. Böylelikle kullanıcıları oluşan e posta kalabalığından kurtarıyor. Spam fighter’ın klasörlediği e postalardan başka sizin de e postanızda bulunmasını istemediğiniz e postalarınız tek bir tıklamayla SPAMfighter Community’e atabilirsiniz. Program sayesinde aynı yerden gelen sahte e postalardan da kurtulabilirsiniz. Spam Fighter seçenekler menüsünden kullanıcıların ne kadar e posta engellediğide görüntülenebilmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

spam

Desteklenen e-posta uygulamaları: Outlook 2000, 2002, 2003, 2007, 2010. Outlook Express 5.5 (ve üstü). Windows Mail, Windows Live Mail (POP3) ve Mozilla Thunderbird

 Not !!! Program Pro sürümün deneme versiyonu olarak bilgisayarınıza iniyor. Fakat 30 gün içerisinde yazılımı satın almazsanız program otomatik olarak 30 gün sonunda standart sürüm’e geçiyor ve ücretsiz bu sürümün kullanımına ücretsiz olarak devam edebiliyorsunuz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.47 MB

Dil Desteği: Rusça İngilizce Türkçe

İşletim Sistemi: Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000 Üretici: SPAMfighter

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146