Soft4Boost Secure Eraser 2.1.3.117İndir – Güvenli Dosya Silme Programı Download

Eklenme: Şubat 16th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
43 views

Bilgisayarınızda bulunan ve sizin için çok önemli her türlü dosya ve verileri güvenli olarak ve tamamen bilgisayarınızdan kaldırmak için Soft4Boost Secure Eraser programı kullanabilirsiniz. Çünkü bu progran bu konuda oldukça gelişmiş ve ihtiyacınız olan güvenli dosya  kaldırma işlemini size güvenle sunuyor. 

Soft4Boost Secure Eraser

Basit kullanımı, kolay ve anlaşılır arayüzü ile yapmak istediğiniz verileri tamamen bilgisayardan silme işlemi rahatlıkla yapmanızı sağlıyor. Yapmanız gereken sadece silmek istediğiniz dosya veya veriyi seçmek ve daha sonra farklı silme yöntemlerini kullanarak silme işlemine başlamaktır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Simple Overwrite, HMG IS5 Basic, GOST P50739-95, DoD 5220.22-M (E), Bruce Schneier Method, DoD 5220.22-M (ECE) ve RCMP TSSIT OPS-II gibi silme metotlarından birini seçin ve silme işlemini güvenli bir şekilde yerine getirin.

 Bu programı diğer aynı güvenli dosya silme programlarından ayıran farklardan en önemlisi güvenilir ve hızlı olmasıdır. Aynı zamanda ve program kullanıcılar tarafından olumlu yorumları da sıklıkla almaktadır.

Kısaca toparlasak olursak bilgisayarınızdan sileceğiniz verinin bir daha geri gelmesini istemiyorsanız bu konuda en iyi program Soft4Boost Secure Eraser’dır.

Lisans :Ücretsiz

Boyutu: 10.39 MB

Dil Desteği :Türkçeİngilizce

İşletim Sistemi:  Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Soft4Boost

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146