Soft4Boost Photo Studio 3.9.5.253 İndir – Resim ve Fotoğraf Düzenleme Programı Download

Eklenme: Ocak 10th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
73 views

Soft4Boost Photo Studio, programı resim ve fotoğraflarınızı düzenlemeniz için piyasaya sürülmüştür. Fotoğraflarınız çektikten sonra üzerinde oluşan kirlilik ve lekeleri bu program sayesinde giderebilirsiniz. Fotoğraflarınızın görünenden dah kaliteli ve profesyonelce görünmesini bu program sayesinde sağlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızın pixel kalitesini artırarak daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Soft4Boost Photo Studio programı, herkesin kendi fotoğraflarını kişiselleştirilmesini sağlamaktadır. Kendinize ait fotoğraflara efektler ekleyebilir farklı temalar yardımıyla daha değişik görünmesini sağlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızın parlaklık renk ayarlarını farklılıklarını ayarlayabilir isterseniz tonlarını değiştirebilirsiniz. Malum fotoğraflar da meydana gelen değişiklikler belli olmaktadır, bu program sayesinde değişikliğin belli olması en aza inecektir.

Sponsorlu Baglantilarlar

soft4bost.jpg-quality=75&h=600

 

Soft4Boost Photo Studio programı sayesinde fotoğraflarınızı olabilmenizin yanında onlara farklı ve daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Soft4Boost Photo Studio Özellikleri:

  •  Fotoğraflarınızı düzenlenmesini  sağlanması
  • Fotoğraflarınızı onarmayı sağlama
  • Tasarımlarda isteğe göre değişiklik yapmayı sağlama
  • Basit, hızlı ve kullanıcı dostu arayüz

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 31.13 MB

Dil Desteği: İngilizceTürkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Soft4Boost

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146