Snapchat (Android) İndir – Android İçin Anlık Resim ve Video Paylaşma Uygulaması Download

Eklenme: Şubat 20th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
749 views

 Arkadaşlarınızla anlık resim ve video paylaşmak istiyorsanız Snapchat tam buna uygun bir android uygulamasıdır. Değişik ve ilginç bir yapıya sahip olan bu uygulamayı arkadaşlarınız ile resim ve video paylaşırken rahatça kullanabileceksiniz.

Snapchat

 Bu uygulamadaki paylaşımlar anlık ve geçici paylaşım temeline kurulmuştur. Yani çu şekilde açıklamak gerekirse; kameranızla çektiğimiz veya telefonunuzda bulunan resim ve ya videoları arkadaşınıza gönderdiğinizde karşıdaki kişi tarafından görüntülendii zaman silinmesi mantığına dayanıyor. Bu aynı zamanda özel verilerinizin görüntülendikten sonra başkaları tarafından ele geçirilmesini de engelliyor. Bu yönüyle kişiler arası özeli koruyor ve bu da programın güvenli olmasını gösteriyor. Aynı zamanda verileriniz Snapchat sunucusundan da  silinmektedir. Başkalarının hack saldırılarına karşı da koruınmuş oluyor. Kısacası tam güvenli ve insanların özelini koruyan bir uygulama diyebiliriz.

Sponsorlu Baglantilarlar

 Aynı zamanda yaptığınız paylaşımlarla birlikte paylaştığınız resim veya videoya etiket veya yorumda yapabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer özelliği ise toplu mesaj gönderilmesidir. Bu sayede iletilerinizi daha kolay şekilde birden fazla arkadaşınıza iletebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 5.2 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Android/Android Tablet

Gereklilik: Android 2.2 ve üzeri

Üretici:  Snapchat, Inc

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146