Smite 1.0.217 İndir – Moba Tarzı Ücretsiz Online Oyun Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.217
Eklenme: Temmuz 8th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 38 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
104 views

Moba Tarzı Ücretsiz Online Oyun Download

Smite oyunu Dota, Heroes of Newerth, League of Legends, Dota 2 gibi moba oyunlar gibi geliştirilen grafik olarak üst düzeyde bir oyundur. Benzer oyunlara göre birçok farklı özelliğe sahip olan Smiteyoununda diğer oyunlarda  olduğu gibi kuşbakışı kamera 2D persfektifli oynama deneyimi sunmak yerine FPS (First Person Shooter, karakterin gözünden) bir oyun deneyimi sunuyor.
smite-gezginler-inndir
Ayrıca Smite oyununda oynadığınız karakteri diğer oyunlardaki gibi sağ tıklama yöntemi ile değil. W, A, S, D tuşları ile yönetiyorsunuz. Bu deneyim Smite’ı bütün moba oyunlarından ayrı kılıyor.Smite oyununda yaptığınız savaşlar benzer moba oyunlarına göre daha eğlenceli ve hakimiyet gücü üst seviyede geçmektedir. Oynadığınız karekteri sağlam bir şekilde hakimiyetinize alarak ayarlamaları kolay bir şekilde yapabilmektesiniz. Ayrıca diğer oyunlardan bir farkı ise, diğer oyunlarda hayal ürünü tasarımcıların yaratmış olduğu şampiyonları seçip oyuna dahil olurken Smite’da mitolojik tanrılar ile oyunu oynuyoruz.Oyunu oynayabilmek için resmi web sitesinden kayıt oluşturmanız gerekiyor. Oyunu indirip kayıt oluşturduğunuz bilgiler ile oturum açıp oyuna girebilirsiniz.

smite-inndir-gezginler
Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146