SmartMovie (Symbian) İndir – Symbian İçin Cep Telefonları İçin Video Oynatıcı ve Format Dönüştürücü İndir

Eklenme: Aralık 10th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
164 views

SmartMovie Mobile uygulaması basit yapısı ile kullanışlı bir yapıya sahip olan medya oynatıcısı ve format dönüştürücüsü olarak kullanabileceğiniz bir Symbian uygulamasıdır. Dönüştürmek istediğiniz video formatını belirleyerek kolay bir şekilde videolarınızı istediğiniz formata kısa bir süre içinde dönüştürme işlemi yapabliirsiniz. Uygulama ile cep telefonunuza veya Pocket PC’nize mükemmel bir uyum içerisinde en yüksek çözünürlük ve kalite ile sıkıştırabilirsiniz.yrıca ek olarak dönüştürdüğünüz dosya film ise, altyazılarını da video dosyası ile birleştirmek mümkün. Programın içerisinde bilgisayarınıza kurmak için bir dönüştürücü ve telefonunuza kurmak için bir oynatıcı bulunmakta.

smartmoive

Sponsorlu Baglantilarlar

Programın kullanımı ise şöyle, “Add Files” seçeneğiyle programa bir film dosyası ekledikten sonra en alt soldaki pencereden filmi izleyeceğiniz aygıt seçeneğini belirleyebiliyorsunuz. SmartMovie, cihazınıza göre çözünürlüğü kendisi ayarlayabiliyor. “Video Settings” seçeneğinden “Bitrate” ve “Screen Size” seçeneklerini, biraz daha kaliteden ödün vererek ve boyuttan tasarruf ederek kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. “Audio Settings” seçeneğindeki ayarları da aynı şekilde azaltarak ses kalitesinde de küçük bir değişikliğe razı olabilirsiniz.

Ayrıca filmde geniş ekran çekim sebebiyle var olan alt ve üst siyahlıkları da “Crop” butonlarının sayesinde yok edebilirsiniz. Fakat bu seçeneği kullandığınızda görüntü kalitesinden biraz da olsa ödün vereceksiniz. Sol üst tarafta bulunan “Subtitles” seçeneğinde film dosyasıyla aynı klasör de ve aynı isimdeki alt yazı dosyasının meydana çıktığının farkına varabilirsiniz. Bu aşamada Türkçe karakterlerin gösterilmesi için, program menüsünden “Preferences > Subtitle Font Script” seçeneklerini takip ederek “Turkish” seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Tüm bu ayarları yaptıktan sonra kalan tek aşama ise “Convert” butonuna basarak dönüştürme yapmak.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 1,83 MB

İşletim Sistemi: Symbian/Windows Mobil

Üretici: Lonely Cat Games

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146