Smart Defrag 2.8 – Disk Birleştirme Aracı İndir

Eklenme: Ağustos 6th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
60 views

Bilgisayarlarınız gün geçtikçe dosya kalabalığına maruz kalır. Diskinizde bulunan dosyalar dağınık bir şekilde bulunması bilgisayar performansına da olumsuz yönde bir yansıma yapar. Bu dönemde bilgisayarınız zamanla yavaşlama ve eski hızından oldukça geriye düşer. Bunun gibi sorunlarla karşılaşan bilgisayarlara karşı IObit yazılım şirketi Smart Defrag programını piyasaya ücretsiz olarak sürmüştür. Smart Defrag programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan dosyaları birleştirebilir ve bilgisayarınızın hızını oldukça arttırmış olursunuz.

smartdefrag

Sponsorlu Baglantilarlar

Akıllı Disk Birleştirici Ücretsiz İndir

Bilgisayarınıza ait disk performansınızı optimize ederek bilgisayar sistemini hızlandıran Smart Defrag, size sadece disk birleştirme işlemi yapmaktan öteye seçenekler sunmaktadır.Gelen güncelleştirmeler sayesinde  Smart Defrag türkçe adıyla akıllı birleştirici artık bilgisayar açılışından itibaren disk birleştirme işlemlerini yapabilme kapasitesine ulaşmıştır.

Bilgisayar sisteminde artık dosya dağınıklığı göz önünde olmayacak. Smart Defrag sayesinde bilgisayar sisteminiz ilk günkü performansına yaklaşmış bir şekilde çalışma gösterecektir.Kolay ve kullanılabilir arayüzü sayesinde kullanıcılar tarafından rahatça kullanılabilir bir yazılımdır. Sahip olduğu “Install It and Forget It” (Yükle ve Unut) özelliği ile dilerseniz otomatik olarak arkaplanda sürekli olarak sabit diskinizi en hızlı şekilde çalıştırma olanağı bulabileceğiniz bu program kısa bir zamanda vazgeçilmezleriniz arasındaki yerini alabilir.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: IObit

Boyut: 5.7 MB

Dil: Türkçe

Sistem: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146