Skitch 2.3.0.159 İndir – Ekran Görüntüsü Alma ve Resim İşaretleme Programı Download

Eklenme: Ocak 10th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
146 views

Skitch, programı bilgisayarınız üzerinde ekran görüntüsü almanızı sağlamaktadır. Skitch programı bilgisayar üzerinde ki ekran görüntüsü almanın bir adım daha ileriye gitmenizi olanak sağlamaktadır. Program sayesinde aldığınız ekran görüntüleri üzerinde değişiklikler yapmanızı da sağlamaktadır.

Skitch programı sayesinde aldığınız bu ekran görüntülerinin üzerine yazı yazabilir ve resim ekleyebilirsiniz. Bu imkanı sağlayan skitch programını ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Program sayesinde bilgisayarınızdan aldığınız ekran görüntüsünde ki yazıların üstünü belirtmek amacıyla altını çizebilir rengini değiştirebilirsiniz. Fosforlu efektlerle yazıları ve resimleri daha da  belirgin  hale getirebilirsiniz. Önemli yerlere böylelikle vurgu yapmış olursunuz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Skitch-ejdc-50123

Skicth programı sadece ekran görüntülerin de değişiklik yapmaz. Bilgisayarınız da bulunan resimler de ve fotoğraflar da da değişiklik yapabilirsiniz. Bu imkanı da size sunmaktadır. Çok kullanışlı bir program olmasından dolayı kullanmanızı öneririz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 32.96 MB

Dil Desteği: İngilizce Türkçe

İşletim Sistemi: Win8

Üretici: Evernote

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146