Silkroad Online 1.403 İndir – Windows için MMORPG Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.403
Eklenme: Mayıs 7th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 29.82 Mb
Üretici: Joymax
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
165 views

Silkroad Online , avrupa ve asya arasındaki İpek yolu güzergahında geçen , oyunun tarihi 7’inci yüzyılda konu alan fantastik , bir o kadar da kurguya kendinizi kaptırabileceğiniz bir MMORPG. Ücretsiz bir oyun olup , hiç bir harcama yapmaksızın oynayabileceğiniz bir oyundur. Silkroad Online senelerdir online oyun piyasasında bulunan ve her yaşta online oyun severin beğenerek oynadığı oyunlar arasında yer alır. Oyunun tamamen ücretsiz olduğunu söylenemez , Oyunda zor bulunan silah , zırh ve benzeri ürünleri , karakterinizin kişileştirilmesi için ücret ödeyerek yapabiliyorsunuz.

silkroad_online    silkroad-online-1316905842

Diğer iki dünya online oyun tarzlarından kendini farklı kılan Silkroad Onlineüçgen karşıtlık sistemi” olarak adlandırdıkları Tüccar , avcı ve hırsız olan seçeneklerden birini seçerek diğer oyunculara meydan okuyorsunuz . Oyunun mekanı ticaret yolu olunca bu ticaret yolunda kendinize kar çıkarmaya çalıştığınız bir oyun tarzıdır.

Bu üç sınıfta kendi sınıfınızın varlığını güçlü kılmaya çalışıyor örgütlenme işine girişiyorsunuz. Silkroad Online’daki sınıfların yerine getirmesi gerekenleri sayacak olursak ;

Hırsız:
Avcıların koruduğu tüccarları öldürmeniz gerekiyor , ikisini birden öldürebilirseniz eğer ne ala . Tüccarların düşürdükleri malzemeleri alın elinize geçen her eşya oyun piyasasında bir değeri var.

Avcı:
Hırsızları öldürmenize ve seviyenizi arttırıyorsunuz . Menfaatleriniz için genelde Tüccarlarla işbirliği yapmanız gerekiyor.

Tüccar:
Ticaret yarışı içerisinde olan tüccarlar , diğer tüccarlar ile maddi ve manevi savaş içerisindeler. Bu savaşı layıkıyla yaparsanız başarılı bir şekilde seviyeniz artıyor.

Güncellemeler ile oyuna yeni mekanik estetiklikler geldi.

Legend I güncellemesi ile diğer batı ülkelerde oyunun içerisine girmiştir ve Legend II ile kale savaşları oyuna mekaniklikler getirmeye başlamıştır . Örneğin , kale savaşlarında kaleyi feth ettiniz bu yapıya arkanızı yaslayarak hem prestijinizi arttırabiliyor hem de vergilerinizi yükseltebiliyorsunuz. Tüccarlara geçit vermeyerek ambargo koyabilmek artık sizin elinizde.

Sponsorlu Baglantilarlar

Legend III paketiyle birlikte 90’ıncı seviyelere bile yükselmeniz mümkün , oyun artık oyuncu taleplerini de dikkate almaya başladı. 2009 yılında çıkan legend IV ile kesmeniz gereken yaratıklar da 100’üncü seviyeye ulaştılar. Artık oyun hem Avrupalı karakterler hem de Çinli karakterler için 10’uncu aşama silah ve zırh edinmenizi sağladı. Yunan mitolojisinden de esinlenerek yaratılan 105’inci seviye medusa’nın da hatırlatılmasında fayda var . Bu tarz düşmanlar diper oyuncularla sadece rekabet değil, iş birliği yapmanız gerektiğini de hatırlatıyor. İş birliği yaparken satışlara gelmemeye özen gösterin . En son 2011 yılında gelen Legend VIII ile birlikte hem seçtiğiniz meslekler düzeltildi hem de seviyeniz 120 ‘ e kadar çıkartıldı. “unutulan Diyar” adında mekanda oyuna katılarak yunan mitolojisine yönelmeye başladır. Yunan mitolojisinin zengin içeriğinin de göz önünde tutulduğu Silkroad Online siz oyun severle zevkli ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak.

Çinli ve Avrupalı karakterleri de kısa geçmemek lazım. Seçtiğiniz karakterin ait olduğu toplum kendi avantajları ve dezavantajlarıyla değerlendirilmeli.

Çinli ve Avrupalı karakterleri , Seçtiğiniz katakterin ait olduğu ve kendi avantaj ve dezavantajlarıyla değerlendirmek gerekecek olursak;

Çinliler:
Oyunun piyasaya çıktığı tarihten beri var olan Çinliler, bireysel olarak takılmakta Avrupalılara oranla daha avantajlılar. MMORPG seven ama kalabalık gruplarda kendini önemsiz hissedenlerin gözdesi olan çinliler yetenek ağaçlarının faydasını görüyorlar. Başlangıçta kalabalık bir oyuncu kitlesiyle başlamayan Silkroad Online’ın böyle bir karakter dizinine sahip olması çok mantıklıdı. Ama kalabalıklaşan Server’da trollük yapmak isteyen veya Player Killer dediğimiz bir oynayış tarzını benimseyenler aradıklarını Çinlilerde bulacaktır.

Avrupalılar:
Oyuna sonradan eklenen Avrupalılar, Çinliler kadar bağımsız değiller. Avrupalı olmak birlik beraberlik gelince güçlüyken Çin tarihi hep ayrılan hanedanların kanlı savaşlarıyla doluydu. Bu tarihe sahip çıkan Silkroad Online yapımcıları, tek başınayken zayıf kalan ama kalabalıklaştıkça gücüne güç katan Avrupalıları bu şekilde tasarlamayı kararlaştırdı. Oyuna başlamış olan arkadaşlarınıza eklenmek istiyorsanız Avrupalı olup deneymli dostlarınızın sözünden çıkmamanızı tavsiye ederim. Bir gün kendi kendinize de ilah olacaksınız elbet.

Oyunda kontrolünüz altında hayvanlar barındırmanız mümkün . Kendine özgün ve beğenilen bir sistemiyle sadece hayvanı yanınıza davet etme seçeneğiniz var . Hayvanınızın toplayıcı mı yoksa savaşçı bir doğaya sahip olduğuna sizin karar vermeniz gerek . Toplayıcı hayvanlarınızın görevi , sizin komutunuzla malzemeyi toparlamaları . Bunların arasına para , eşya veya ham maddeler giriyor. Bu hayvanların sizinle süren iş birliği 1 ay sonunda bitiyor ve para karşılığında zamanı ay ay uzatmanız mümkün. Savaşmasını istediğiniz hayvanlar ise size takviye kuvvet olarak yanınızda yer alıyor. Kendi sağlık barı bulunan bu canlılar öldüğünde “Gras of Life” (hayat çimi) denilen bir eşya ile canlandırmanız mümkün. Hayvanlarınızı isimlendirebiliyorsunuz ama bir defaya mahsus.

Kısaca oyunu özetlemek gerekirse, Silkroad Online , ücretsiz kore üretimi bir oyundur. Dünya piyasasında yer edinmiş MMORPG olarak denemeye her türlü değecek bir Online oyundur. Kendine özgü tarzı ve güncellenen görselleri ile beğeni topluyor . Fantastik unsurları ile Yunan mitolojisine de değinen bu oyun WOrld of Warcraft gibi bir oyuna alternatif arıyorsanız ücretsiz olarak siz oyun severleri bekliyor. İndirip denemenizi tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146