Şifreleyici 7.0 Ücretsiz İndir – Şifreleyici 7.0 Türkçe Download

Eklenme: Temmuz 21st, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
517 views

Şifreleyici 7  tamamen Türk yapımı bir şifreleme yazılımıdır. Yazılımın tam olarak görevi dosya ve ofis dökümanlarını şifrelemektir. Yazılım evrensel Blowfish şifreleme algoritmasına sahip bir şekilde çalışmaktadır. Şifrelemelerini 128 bit şeklinde yapmaktadır. Yazılım bilgisayarın herhangi bir bölümü değil de tamamen şifrelenmek istenen dökümanları şifrelemektedir.

Yazılımın boyutunun oldukça küçük olması ve bu boyutta bir programın bu denli güzel ve güvenilir bir şekilde çalışması yazılıma olan hayranlığı gözler önüne sermektedir.Kurulumu oldukça basittir. Ve hemen şifrelemeye başlayabilirsiniz.

sifreleyici

Şifreleme Aracı ile Dosyalarınızı Şifreleme Programı

Yazılım açıldığında iki ana bölüm ile karşımıza gelmektedir:

1. Şifrelemek İstediğiniz  Nesneleri Seçeceğimiz Bölüm;
2. Şifreleme Bölümü;

Sponsorlu Baglantilarlar

Nesnelerin Seçim Bölümü; Dosya Ekle, Klasör Ekle, Çıkart ve Temizle bölümlerinden oluşmaktadır. Şifreleme yapılacak nesne bu bölüm içerisinden seçilmektedir. Dosya veya Klasör Ekle içerisinden dosyayı veya klasörü göstererek şifrelenecek nesne tıklandığında şifrelemek istenilen dosya yada klasör içindeki nesneler seçim bölgesinde görünür. Yazılım Klasör şifreleme yeteneğine henüz sahip olmasada klasör içerisindeki verileri şifrelemektedir. Yani başka bir deyişle; yazılımın şifrelediği nesne klasörün kendisi değil, içindeki verilerdir. Çıkart sekmesi, seçili olan şifrelenecek verilerin içerisinden istenmeyen herhangi birisini çıkartmaya yarar. Listeyi Temizle sekmesi o an seçim bölgesi içinde olan tüm nesne veya verileri temizler. Yazılım ayrıca kaç adet seçilmiş veri varsa alt bölümde bilgisini verebilmektedir.

Şifreleme bölümü; Seçilen verileri şifrelemek oldukça kolaydır. Anahtar seçeneğinin karşısında bulunan
haneye istenilen şifre girilip Doğrula seçeneğinde girilen şifre tekrar yazılıp doğrulandıktan sonra Şifrele sekmesine tek bir tıklama ile bütün veriler şifrelenmektedir. Şifreleme yapmak için verilerin tek tek şifrelenmesine gerek yoktur. Ne kadar veri seçilirse seçilsin yazılım bunu tek tıklama ile şifreleyebilmektedir. Ayrıca yazılım şifrelediği bir veriyi kesinlikle tekrar şifrelememektedir. Şifrelenen verilerin şifresini çözmek için ise verilerin veya klasör yada dosyanın yerini göstermek ve şifreyi yazdıktan sonra Şifre Çöz sekmesine bir kez tıklamak yeterli olacaktır. Bilgi Al sekmesi işlem bölümünde bulunan dosyaların şifreli olup olmadığına bakar ve veriler hakkında bilgi verir. Yazılımın Gösterme sekmesi yazılan şifreyi kapatma ve tekrar tıklanıldığında ise açık olarak gösterme yeteneğine sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146