Shadow Kings İndir – Android İçin Ücretsiz Savaş ve Strateji Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.5.18
Eklenme: Ağustos 14th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 40 MB
Üretici: Goodgame Studios
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
34 views

Android İçin Ücretsiz Savaş ve Strateji Oyunu

Shadow Kings Android oyunu ile Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarında oynayabileceğiniz ücretsiz savaş ve strateji oyunudur. Savunma ve saldırının bir araya geldiği yüksek grafikleri ile kendinizi oyuna bağlayabileceğiniz keyifli bir oyun olan Shadow Kings ile taktiğinizi belirlemek ve düşmanı alt etmek için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir.

Shadow Kings, düşmanlara karşı köyünüzü korumanızla yükümlü ve düşmanın saldırılarını engelleyici güçlere sahip askerleriniz ile köyünüzü korumanız gerekmektedir. Ordunuzda yer alan Elfler, cüceler ve asker insanlardan oluşan ordunuz ile belirli komuta şekli ile köyünüzü koruyun ve düşman askerlere karşı köyünüzü siper edin. Güçlü kaleler yaparak köyünüzü koruyabilirsiniz fakat düşmanı sadece kale duvarları ile silkmeniz zor olacak bundan dolayı stratejinizi iyi belirlemeniz gerekmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

3D modelleme sistemi sayesinde oyuna bambaşka bir hava katan grafikler sayesinde oyunu büyük bir keyifle oynayabilecek ve üssünüzü büyük bir zevkle koruyacaksınız. Askeri gücünüzü kurmak için ihtiyaç duyduğunuz parayı ticari ilişkinizin iyi olmasına dikkat ederek yükseltebilir ve gücünüzü yükseltebilirsiniz.

Sizde Android cihazlar için geliştirilen Shadow Kings oyununu ücretsiz olarak oynamaya başlayın ve eğlenceli dakikaların keyfini çıkartın.

Shadow-Kings-Android-İndir





Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146