Sesli Namaz & Dua Download – Windows Phone için Sesli Namaz Sureleri Uygulaması İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 28th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 12 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
57 views

Windows Phone için Sesli Namaz Sureleri Uygulaması İndir

Sesli Namaz & Dua uygulaması Windows Phone kullanıcıları için geliştirilmiş namaz dualarının yer aldığı ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama içerisinde namazda okunan surelerin Arapçalarının yanı sıra okunuşları ve mealleri yer almaktadır. Dilerseniz dua ve sureleri sesli dinleyebilirsiniz.

Sesli Namaz & Dua uygulaması sayesinde namazda okunan surelerin anlamını öğrenebilir ve namazı bilerek kılmanıza olanak sağlayan bu uygulama ile ibadetinizi daha anlamlı kılabilirsiniz. Ayrıca uygulamada yer alan not kısmı sayesinde tutamadığınız oruç ve kılamadığınız namazların kaydını tutarak kazasını daha sonra kılabilir ve ya tutabilirsiniz. Bu sayede eksik ibadetinizi yerine getirerek gayretli bir mümin olabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Uygulamada yer alan bir diğer özellik ise zikir matik. Çektiğiniz zikirin sayısını kaçırmamak için kullanabileceğiniz zikir matik sayesinde çektiğiniz zikir sayısını görebilirsiniz.Bunun dışında tüm iller için imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı vakitlerini de öğrenebiliyorsunuz.

Namaz surelerinin anlamlarını gösteren, ibadetlerinizin kaydını tutabileceğiniz Sesli Namaz ve Dua uygulamasını Windows Phone 8 cihazınıza kesinlikle indirmelisiniz.

sesli-namaz-dua

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146