Serious Sam 2 Download – Serious Sam Gezginler İndir

Eklenme: Kasım 3rd, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
3.218 views

Serious Sam 2, bilgisayarınızda keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir oyundur. Karşınıza çıkan canavarları yok etmeniz gerekir. Oyundaki tek göreviniz belkide budur diyebiliriz. Siz ilerlemek istiyorsunuz fakat buna engel olmak isteyen ve üzerinize doğru adeta yağmur gibi gelen canavarlar var. Bunları yok ederek oyunun sonunu getirmeye çalışıyorsunuz. Edinilen istatiktik bilgilere göre bu oyunu bitirmek için karşınıza çıkan 7000 civarı yaratığı öldürmeniz gerekiyor.

Serious Sam 2

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunun demo versiyonu olan bu sürümünde bir bölümde oynanabilmektedir. Bu bölümde büyük bir alanda karşınızdaki tüm canavarları yok edin!

Oyundaki ses ve atmosfere değinecek olursak, oyun içi ses ve müzikler ilk oyundaki gibi başarılı sayılabilir. Zaten silah seslerinden müzikleri dinlemeye pek fırsat kalmıyor. Oyunun atmosferi ise sizi kendine sürükleyecek kadar iyi. Fazlaca yaratık gelmesine ve bir süre sonra kendini tekrar etmesine karşın oyunun atmosferi sayesinde hiç bir zaman sıkılmıyorsunuz.

Lisans: Özellik Kısıtlamalı ( Demo )

Boyut: 370 MB

Dil: Ingilizce

Üretici: Croteam

İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146