Screenpresso 1.5 İndir – Ekran Görüntüsü Alma ve Masaüstü Video Çekme Programı

Eklenme: Şubat 22nd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
98 views

Screenpresso, bilgisayarınızda istediğiniz ekranın görüntüsünü alabilen ve masaüstünüzde yaptığınız hareketleri video halinde kaydedebilen kullanışlı bir programdır. Screenshot yani ekran görüntüsü alma programı olarak tanıtılan Screenpresso, yeni sürümüyle masaüstü hareketlerini de kaydedebilme özelliği de eklenmiştir. Ekranda dilediğiniz görüntüyü ya da herhangi bir alanı keserek o görüntüyü bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Aldığınız görüntüleri farklı formatlar da kaydedebileceğiniz gibi kaydettiğiniz görüntüleri paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

screenpresso

Sponsorlu Baglantilarlar

Masaüstünüzde yaptıklarınızı HD kalitesinde video olarak kaydetmek istiyorsanız bu program ile bunu başarabilirsiniz.Hazırlayacağınız sunum veya görsel anlatımlar için yapacağınız videoları bu program ile basit bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede anlatmak istediklerinizi daha kolay bir şekilde anlatabilirsiniz.

Ayrıca ekran görüntüsü alma aracını kullandıktan sonra oluşan resimler üzerinde kesip kırpma yapabilirsiniz. Görüntü üzerine eklemeler yapma fırsatı veren yazılımda görüntü üzerine oklar, bulutlar gibi program içeriğinde yer alan iconları kullanabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 9.77 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: LEARNPULSE

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146