Sandboxie 4.04 İndir – Ücretsiz Sanal Disk Oluşturma Programı Download

Eklenme: Ocak 19th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
196 views

Sandboxie programı ile Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınıza kurmuş olduğunuz ve daha sonradan kaldırdığınız programların sildikten sonra arkasında iz bırakmasını engelleyen bir yazılımdır. Program sizin belirlemiş olduğunuz bir klasörü sanal disk ve sanal registry olarak kullanır. Yapmış olduğunuz bu sanal disk oluşturma işleminden sonra kurmuş olduğunuz programlar bilgisayar disklerinde yer almaz. Sadece sanal diske yazılır. Siz bilgisayar disklerine yazıldı zannetseniz bile bu sadece belirlemiş olduğunuz klasör yani sanal diske yazmaktadır. Bu sanal diskin tüm kontrolü sizin elinizde olacaktır. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz programları kökünden silebilir ve geride hiçbir iz bırakmamış olursunuz. Böylece zararlı yazılım diyebileceğimiz programların bilgisayarınıza zarar vermesini engellemiş olurken bilgisayarın tüm kontrolü de sizin elinize geçmiş olur.

sandboxie

Sponsorlu Baglantilarlar

Kurmak istediğiniz programları SandBoxie ile yarattığınız sanal diske kurmanız, bilgisayarınızın yavaşlamasını önlemek için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir yöntemdir. Sanal diske kurduğunuz programları kaldırdığınız zaman sisteminizde iz bırakmadan kaldırılacaklardır. Bu sayede sisteminizde herhangi bir yavaşlama olmayacak ve bilgisayarınızı ilk günkü performansında kullanabileceksiniz. Sandboxie’nin sizin için yarattığı sanal alan zararlı yazılımların bilgisayarınıza ulaşmasını da engeller. Bu alandaki dosya ve mailleriniz güven içinde olacaklar.

Sürekli program deneyen kullanıcılar için çok yararlı olan SandBoxie ile bilgisayarınızı optimize etmeye ihtiyaç duymayacaksınız. Zararlı her türlü yazılımdan sisteminizi uzak tutacak yazılım size pratiklik kazandıracak.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.47 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: SandBoxie

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146