Samsung PC Studio 7.2.24.9 indir – Samsung Bilgisayar Stüdyosu Download

Eklenme: Ocak 30th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
87 views

Samsung dünya üzerindeki mobil telefon üreticileri arasında ilk 5’te yer alıyor. Bu yüzden ürettiği mobil telefonların kullanımı kolaylaştırabilmek için kendi yönetim uygulamasını oluşturarak müşterilerinin bundan ücretsiz faydalanmasını sağlıyor.

Samsung şirketi dünya üzerindeki mobil telefon üreticileri arasında ilklerde yer alıyor. Bu yüzden ürettiği telefonların kullanımını kolaylaştırmak açısından kendi ürettikleri yazılımları , uygulamaları oluşturarak ücretsiz bir şekilde müşterilerinin bundan faydalanmasını sağlıyor . Samsung PC studio ‘da bunlardan biri.

samsung-new-pc-studio-13-700x524

Sponsorlu Baglantilarlar

Samsung PC Studio programın genel kullanım nedenleri iletişim bilgilerinizi, ajandanızı ve e-mail’lerinizi senkronize edip bilgisayar ortamına taşımaktır. Bilgisayar ile mobil cihazınız arasında dosya transferi yapabilmek amacıyla kullanılan bu yazılım telefonunuzdaki bilgilerinizi de yedekleyebilirsiniz. Mesaj yazarak gönderebilirsiniz. Outlook ve Lotur gibi bildiğimiz mail hizmeti sağlayıcılarına senkronize özelliği bulunan bu yazılımları samsung müşterileri için neredeyse zorunlu hale gelmiş yardımcı bir programdır.

Samsung Pc studio, mobil cihazınıza Java veya Symbian uygulamarı yüklemek isterseniz bu yazılımı kullanarak oldukça basit ve güzel bir şekilde atabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey dosyaları Samsung PC Studio arayüzünden sürükleyerek cihazına bırakmak. Ayrıca müzik dosyaları oluşturarak bu dosyaları telefonunuza bir kaç saniye içerisinde atabilirsiniz.

Programın arayüzü biraz karışık gibi bu yüzden alışmanız belkide biraz zaman alabilir. Fakat programın bütün özelliklerinin dosya menüsü altında yer alması size yardımcı olacaktır.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 54.34 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Samsung

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146