Salak Kuşlar – Clumsy Bird (Android) İndir – Android İçin Uçamayan Kuş Oyunu Download

Eklenme: Şubat 14th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
471 views

Flappy Bird oyununun Google Play’den kaldırılmasından sonra benzeri oyunlar hemen yerini almaya başladı. Clumsy Bird’de o oyunlardan biri. Android mobil cihazlarda oynayabileceğiniz Clumsy Bird – Salak Kuşlar, Flappy Bird oyununu tekrar oynamak isteyen ya da Google Play’den indirme fırsatı bulamayan Android kullanıcıları için bir avantaj diyebiliriz. Sizde bu oyunu mobil cihazlarınıza indirerek Flappy Bird’de yaşanan stres ve kızgınlığı yaşayabilirsiniz. Aslında bu stres tatlı bir stres diyebiliriz. Çünkü oyunu oynuyorsunuz ve yanıyorsunuz. Ama bıkmak diye bir olay olmuyor. Çünkü ben bu oyunu nasıl güzel bir şekilde oynayamam sorusu zihni kurcalıyor ve sizde hep o oyunu oynayarak başarılı olmaya çalışıyorsunuz.

Clumsy Bird

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunda yer alan kuş, kanadı olan ama uçamayan bir kuşu temsil etmektedir. Sizden istenen ekrana dokunarak oyunda yer alan kuşu uçurmanız ve uçarak ilerlediğinizde karşınıza çıkan su borularının arasından geçerek seviye yükseltmeye çalışıyorsunuz.

Flappy Bird oyununa göre daha renkli ve tasarım olarak daha başarılı olan Clumsy Bird’ü ücretsiz bir şekilde mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Oyunun özelliklerinden biraz bahsetmek istersek basit olması ve oyunu tek bir parmak ile kontrol edebilme becerisi ve grafiksel olarak başarılı olması oyunu oynayanlar için avantaj olarak gözükmektedir.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1.8 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Android/Android Tablet

Gereklilik: Android 2.0 ve Üzeri

Üretici: Candy Mobile

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146