SafeIP 2.0.0.2579 İndir – Engelli Sitelere Giriş ve Güvenlik Programı Download

Eklenme: Ocak 7th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
361 views

İnternette dolaşırken, IP numaranızı hiç bir zaman gizleyemezsiniz, bu da hangi işlemi yaptığınız belli olması anlamına gelmektedir. Safe IP programı internet üzerinde gezinirken bilgisayarınızın IP numarasının gizlenmesini sağlamaktadır. Programı kullanması ve yüklenmesi oldukça basittir. Safe IP programıyla aynı zamanda bir dil seçeneğiyle değil bir çok dil seçeneği sunmaktadır. bu durumda programın çok kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Safe ıp programı aynı zamanda internette erişimine izin verilmeyen sitelere de girmenizi sağlamaktadır. Program güvenli ve rahatça internet sayfalarında gezinmenizi sağlamaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

safeip

Safe IP programı sayesinde  farklı proxy sunucuları arasında günvenli ve hızlı gezinmesini sağlamaktadır.  Programı kurduktan sonra sistem otomatik olarak çalışmaya başlar. Bu sayede Ip gizleme konusunda sorun yaşamadan rahatça gezine bilirsiniz. IP niz gizlendiğinden dolayı program sayesinde internet üzerinde rahatça ve gizlice surf yapabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.41 MB

Dil Desteği: AlmancaFransızcaİngilizceTürkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: SafeIP LLC

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146