Running With Friends İndir – Running With Friends Download

Eklenme: Haziran 14th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
33 views

Son zamanlarda koşu oyunlarının tavan yapmasıyla çeşitli bu tarz oyunlar üretilmeye başlanmıştır. Running with Friends de bunlar arasında kendine yer edinmiştir. Running with Friends görselliği ve oyun içinde farklı seçenekleriyle ön plana çıkmayı başarmıştır. Running with Friends sizler için sitemizde ücretsiz olarak indirmeye açılmıştır.

Koşu oyunları ilginizi çekiyorsa işte size arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz harika bir oyun, Running with Friends. Son zamanlarda koşu oyunlarına artan ilgiden dolayı bu konsepte yeni bir hava kavuşturmak isteyen zynga games, bu alanda oldukça güzel grafikler ve konuya sahip olan Running with Friends oyunu ile bir hayli iddalı.

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyun içerisinde örneğin İspanya’da düzenlenen boğa koşusunun tema edinildiği oyunda dilerseniz Facebook’taki arkadaşlarınızla da yarışabiliyorsunuz. Seyirci gibi mevcut hareketli objelerin yanı sıra karakterin çevredeki ögeleri aktif biçimde kullanabilmesi diğer benzer oyunlardan ayıran en büyük özellikleri arasında. Bir birinden farklı haritaya sahip olan, Running with Friends oyununda sıkılmadan eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

running-with-friends[1]

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146