Royal Revolt! (Android) İndir – Android için Kale Fethetme Oyunu Download

Eklenme: Ocak 27th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
287 views

Royal Revolt! oyunu sahip olduğunuz kuleyi düşmanlara karşı savunma oyunudur. En düşük donanım Windows 8 olmalıdır. Bu ve bunun üstü donanım versiyonlarında ücretsiz olarak oynayabileceginiz aksiyon dolu bir kale fethetme oyunudur.

Royal Revolt

Royal Revolt! oyununda hikaye ülkenin güzel prensine yazılmasıyla ve okuldayken babasının ölüm haberini almasıyla başlıyor.

Buınun üzerine prens okulu yarıda bırakıp baba topraklarına ülkesine geri dönüyor. Ülkesine döndüğünde çok şaşırıyor çünkü fırsatçı hain akrabalari ülkeyi kendi aralarında bölmüşler ve ülkenin hazinesini kullanarak sefalarını sürüyorlar. Bunun üzerine akrabaları tarafından ihanete uğrayan prenses intikamını almak için kendi ordusunu kurar ve akrabalrına karşı savaş açar.

Sponsorlu Baglantilarlar

Royal Revolt! bu oyunda diğer oyunlardan farklı olarak kaleyi savunmuyoruz kaleyi yıkmaya çalışan orduyu yönetiyoruz. Her savaşta yeni bölümleri geçerek oyunda ilerliyoruz. Her ilerlemede askerleri vesilahlarını geliştirerek daha da güçleniyoruz. Bu da oyuna ilerledikce daha bir zorluk ve heyecan katıyor.

Royal Revolt  iyi bir grafiğe sahiptir. Sevimli bir hali olan güzel bir oyundur. Ücretsiz olmasından kolaylıkla tafsiye edşlebilir.

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 311 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Android/Android Tablet

Gereklilik: Android 2.2

Üretici: flaregames

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146