Rotate Video 360 İndir – iPhone ve iPad için Video Döndürme Uygulaması Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mayıs 22nd, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 7 Mb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
96 views

Rotate Video 360 iOS işletim sistemi yüklü olan cihazlarınızda kullanabilmeniz için üretilmiş bir uygulamadır. İphone veya iPad’lerinizde video döndürme ve bideo kesme işlemlerini ücretsiz indirip yapabileceğiniz bir uygulamadır.

Rotate Video 360

Sponsorlu Baglantilarlar

İphone ya da iPad iniz aracılığıyla video çekme işlemi sırasında yanlış açıyla çektiğinizi varsayın ve videolarınızı kullanışlı hale getirebilmek için döndürmeniz gerektiğini düşünün . Video düzenleme programı gerekmektedir . Rotate Video 360 size bu konuda yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

Rotate Video 360 ile iOS işletim sistemi yüklü cihazlarınızdaki videoları isterseniz 90 , isterseniz 180 isterseniz 270 derece açıyla döndürebilir ya da kendinize göre bir açı belirleyip o açıda video döndürme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için ekrana dokunmanız ve video u döndürmeniz yeterli olacaktır. Eğer videolarınızda istenmeyen bölümler mevcutsa veya videolarınız çok uzun kısaltmak istiyorsanız Rotate Video 360 uygulaması aradığınız türden bir uygulamadır.

Rotate Video 360 uygulaması videolarınızı klasör olarak saklamakta bunları isteğinize bağlı olarak “export” ederek fotoğraf galerinize kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146