RogueKiller 8.8.4 İndir – Kötü Niyetli Yazılım Engelleme Programı Download

Eklenme: Ocak 30th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
40 views

RogueKiller ile bilgisayarınızda kurulu olan o an çalışan bütün programların tamamını taratabilir ve aralarında kötü niyetle yazılmış yazılımlar varsa bunları görebilir ve engelleyebilirsiniz.

Güvenlik araçlarınız yetersiz kalabileceği durumlarda RogueKiller , bilgisayarınıza kötü niyetli olan programdan şüpheli olarak belirleyerek o yazılımın internet erişimini keser ve programı durdurur.

RogueKiller

Sponsorlu Baglantilarlar

RogueKiller‘ın farklı bir özelliği ise kayıt dosyalarını temizlemesi , bilgisayarının performansını arttırmaya yarayan bu özellik işinize yarayacaktır. Programın içerisinde host dosyası düzenleme, Dns düzenleme ve Proxy düzenleme gibi yararlı araçların bulunması da diğer güvenlik programlarından ekstra bir özelliği olmasından dolayı tercih edilmeyi hak ediyor.

Programın kullanımın kolay olması ve ücretsiz kategorisinde yer alması da biz kullanıcıların beğenisini topluyor. Bu programı tasarlayan kişilerin sizler gibi , onlarında kötü niyetli programlarından nasıl kurtulurum sorusuna cevaben bunu tasarladığından emin olabilir düşünmeksizin bu programı kullanabilirsiniz .

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 3.62 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Vista/WinXP

Üretici: Tigzy

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146