RightNote İndir – Not Alma Programı Download

Eklenme: Ocak 22nd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
27 views

Right Note programı sayesinde artık yapacağınız her iş bir düzene oturacaktır. Rıght note sayesinde yapacağınız işleri, planlarını, notları, ya da herhangi bir hatırlatma notunu buraya kaydedebilirsiniz. Program size her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Bu yüzden program bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Rıht note programı, özellikle aldığı notları nereye koyduğunu bilmeyen notlarını ve planlarını kaybeden kişiler için bire bir programdır. Artık notlarınızı kaybetmeden rahat bir şekilde istediğiniz de bulabileceksiniz. Program sizin bir süre kağıt kalabalığından da kurtarmaktadır. Programın ara yüzünün sade olmasından dolayı her seviyeden kullanıcının rahatça ve kolay bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

rightnote-ikon_46x46

Rıght note programı dilediğiniz dil seçeneği içinde imla kurallarına göre de tarama da yapmaktadır. Böylelikle yanlış yazmaktan da kurtulabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 11.53 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: BauerApps

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146