RegAuditor 2.4.3 İndir – Anti Malware, Spyware ve Adware Güvenlik Programı Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mart 15th, 2014
Dil: İngilizce
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
25 views

 

RegAuditor programı ile bilgisayarınıza bulaşmış olan adware, malware ve spyware gibi kötü amaç içeren yazılımları tespit eder ve sizi bilgilendirme görevi üstlenen bir güvenlik yazılımıdır. Ayrıca çeşitli trojan ve prazitleri tespit etmekte de büyük bir görev üstlenen RegAuditor yazılımı ile bilgisayar güvenliğiniz sağlanmış olacaktır.

Bunu gerçekleştirmek için bilgisayarınızın kayıt defterini kontrol eden program, kayıt girdilerinde yer alan bilgilerin güvenli olanlarını yeşil renkle, potansiyel tehditleri sarı ile ve kesinlikle tehlikeli olanları ise kırmızı renkle işaretleyerek bilgilendirilmenizi sağlıyor.

Sponsorlu Baglantilarlar

Böylece tehlikeli gördüğünüz girdileri hemen silebiliyor ve potansiyel tehditleri savuşturabiliyorsunuz. Program her ne kadar otomatik olarak temizlik işleminde bulunmasa da kayıt defterindeki verileri çok daha kontrollü bir şekilde silmeye yardımcı oluyor.

regauditor

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146