RealPlayer (Android) İndir – Android İçin RealPlayer Medya Oynatıcı Download

Eklenme: Ocak 11th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
82 views

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanabileceğiniz Real Player, şık tasarımı ve kullanılabilir arayüzü sayesinde kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Real Player ile müzik, video, resim gibi dosyalarınızı kontrol edebilir ve oynatma imkanı bulabilirsiniz. Sosyal medya organlarından olan Facebook, YouTube, Flickr, Picasa gibi bölgelerde hesaplarınızdan paylaşım yapmak için Real Player uygulamasını kullanabilirsiniz.

Real Player sayesinde müzik veya videolarınız ile kendi çalma listenizi oluşturabilir ya da oluşturduğunuz bu çalma listeleri üzerinde  düzenlemeler yapabilirsiniz. Uygulama içeriğinde yer alan diğer bir özellik ise videe dosyalarınızı düzenleyebilir ve düzgün bir arşiv haline getirebilirsiniz. Android işletim sisteminde uyumlu olan benzer uygulamalara göre oldukça önde olan Real Player’de ayrıca sesli arama özelliği bulunmaktadır.Bu sayede elle arama yapmak yerine sesinizi kullanarak zahmetsiz bir şekilde arama yapabilir ve istediğiniz videolara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

real player(android)

Uygulama içeriğinde yer alan bir çok özellik uygulamayı en azından denemeniz için bir bahane olabilir. Ayrıca uygulamanın ücretsiz olması da kullanıcılar için bir fırsat diyebiliriz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 12 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Android/Android Tablet

Gereklilik: Android 2.1 ve üstü

Üretici: RealNetworks

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146