RealPlayer 16.0.1.18 İndir – Ücretsiz Medya Oynatıcısı Download

Eklenme: Ocak 11th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
243 views

İnternet üzerinden video izleme aracı ve eski zamanların en popüler medya oynatıcısı olan Real Player, hızla gelişen internet dünyasının gerisinde kalmayarak kendini geliştirmiş ve uyum sürecini kolaylıkla aşmıştır. Gelişen Real Player, çevrimiçi video indirme platformu sayesinde hem video indirme imkanı hem de videoları oynatma imkanı sağlayan bir oynatıcı haline gelmiştir. Ünlü büyük internet portalları ve gelişmiş web sitelerinde yer alan videoları kolaylıkla indirebileceğiniz ve yeni nesil flash video sitelerinin giderek artmasıyla Real Player medya oynatıcısı ve yöneticisi olarak kullanıcıları arasından en çok tercih edilen yazılımlar arasında yer almıştır.

real player

Sponsorlu Baglantilarlar

İnternet üzerinden indirmek istediğiniz videoları tek tıklama ile indirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz videoların yerini  belirleyebilir ve videoların nerede depolanmasını istiyorsanız o klasör içeriğine inmesine olanak sağlayabilirsiniz. Yazılım içerisinde yer alan video editörü sayesinde indirmiş olduğunuz videolar üzerinde istemediğiniz kısımları kesip silebilirsiniz. Ayrıca programı format dönüştürücü olarak da kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz cihaza göre format dönüştürme işlemi yapabillir ve uygun cihazlarda kullanabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 36.67 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: RealNetworks

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146