Re-Volt Demo İndir – Maket Araba Yarışı Download

Eklenme: Ocak 9th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
213 views

Re- volt oyunu eğlenceli araba oyunudur. Oyun sadece yarıştan ibaret değil aynı zaman da silahlarınızla birlikte rakipleriniz yarıştan atabilirsiniz. Rakiplerinizle sizde bulunan silahlarla da saldırma gibi tercihiniz bulunmaktadır. Hızlı davranarak rakiplerinizden önce finish çizgisini görebilirsiniz. Ancak silahlar sizle birlikte rakiplerinizde de bulunduğu için siz kullanmasanız bile onlar kullanmaktadır bu yüzden finish çizgisine gelmeniz oldukça zordur. Rakiplerinizin silahlarını kullanmasına izin vermeden önce onlardan evvel silahlarınızı kullanmalısınız.

Re-volt oyununda oyun parkurları gerçek sokaklarda ki gibi, arabalar ve şehirde yaşayan insanlar bulunmaktadır. Maket arabalar olmasına rağmen diğer her şey gerçekçi olarak yapılmıştır. Re-volt oyunu sayesinde boş vakitleriniz de gün içinde çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyunun demo versiyonu olduğu için tek parkur vardır, oyunun tüm parkurlarını oynayabilmek için hepsini yüklemeniz gerekmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

revort

Re-volt oyunu android ve ios işlemletim sistemleri bulunan telefonlar için birebir ve çok eğlenceli bir oyundur.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 24.6 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: WeGo Interactive Co., LTD

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146