Ramazan Davulu Download – Android – Android için Alarm ve Davul Çalma Uygulaması İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 30th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 6.5 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
40 views

Android için Alarm ve Davul Çalma Uygulaması İndir

Onbir ayın sultanı Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte ramazan coşkusunu yaşamak isteyenler için geliştirilen Ramazan Davulu uygulaması sayesinde ramazan boyunca davul çalabilir ya da davul sesini alarm sesi yaparak alarmınızı kurabilirsiniz.

Ramazan Davulu uygulaması Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Ramazan Davulu uygulaması ile ramazan boyunca istediğiniz an ramazan davulunu çalabilir ve doyasıya eğlenebilirsiniz.

Ramazan Davulu gelenekselleşmiş ramazan aylarının en vazgeçilmez gelenekleri arasındadır. Ramazan boyunca sahur vakitlerini davulcuların davulu çalması ile öğrenmekteyiz. Sizde ramazan davulunu çalmak istiyorsanız bu uygulama sayesinde mobil cihazınız ile bu zevki yaşayabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Android için geliştirilen bu uygulamayı sizde mobil cihazınıza yüklemek için alt kısımda yer alan “Download” linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

ramazan-davulu-android

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146