Rainmeter 3.0.2 İndir – Ücretsiz Masaüstü Düzenleme Aracı Download

Eklenme: Ocak 20th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
224 views

Rainmeter yazılımı masaüstü düzenleme aracı olarak yazılmış ücretsiz bir programdır.Bilgisayar masaüstü tasarımını kendiniz oluşturabileceğiniz bu yazılım sayesinde klasik Windows işletim sistemine sahip bilgisayarların masaüstülerinden çok farklı bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Kişiselliştirebileceğiniz masaüstüleri sayesinde kendi kişiliğinizi yansıtan bir masaüstüne sahip olabilirsiniz. Kendi masaüstünüzü yaratmakta ki yaratıcılığınızın tüm detaylarını Rainmeter ile giderebilirsiniz.

Masaüstünde yer alan tüm aplikasyonları dilediğiniz tasarımla yeniden düzenlemeniz için bir konfigürasyon paneline sahip Rainmeter’da işlem yapmak sanıldığı kadar zor değil. Rainmeter’ın kurulumunda gelen tüm ayarlar ve tasarımlar sizin isteğinize göre düzenleniyor. Beğendiğiniz buton ve ikonları Rainmeter’a yüklemeniz ve sadece size özel olacak bir masaüstü yaratmanız mümkün.

Sponsorlu Baglantilarlar

Rainmeter’ın diğer önemli özelliği bilgisayar kaynaklarını gerçek zamanlı olarak monitörlemesi. Hard disklerin durumu, bellek kullanımı, dinlenen müzik bilgileri, çevrim içi veri trafiği, e-posta ve RSS güncellemeleri hatta hava durumu verileri en şık tasarımlarla masaüstünüze taşınabiliyor. Böylece bilgisayarınızda öncelik verdiğiniz ayarlar sizin tarafınızdan yönetiliyor. Rainmeter’ın işlevsellik amacıyla tasarlanan paneliyle notlarınızı masaüstüne kaydetmek, yapılacaklar listesi oluşturmak, Twitter mesajlarını takip etmek kişisel tercihlerinize göre düzenlenebilir.

rainmeter

 

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.1 MB

Dil Desteği: Türkçe,İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Rainy

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146