Rail Nation İndir – Online Demiryolu Strateji Oyunu Download

Eklenme: Ocak 18th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
431 views

Son yıllarda oyun şirketleri onlıne oyunların daha fazla tutulmasından dolayı internet üzerinden oynanabilen onlıne oyun üretmeye başlamıştır. sayıları giderek artan onlıne oyunlarının yenilerinden bir tanesinde Rail Natıon bunlardandır. Onlıne olarak oynayabileceğiniz oyun eğlenceli zaman geçirmenizi sağlar.

Rail Natıon  oyunu tarayıcılar aracığıyla onlıne olarak oynayabilirsiniz. Oyunda bir demir yolu şirketine sahip oluyorsunuz ve bu demir yolu şirketini işletmeye başlıyorsunuz. Şirketinizi işleterek büyümeye çalışıyorsunuz. Ancak bu nu yaparken oyun sizin işinizi oldukça zor bir hal almasını sağlıyor.

Sponsorlu Baglantilarlar

rail_nation_2

 

Rail Natıon oyunuyla birlikte bir işletme nasıl devamlılığı sağlanabilir bunu size öğretebilir. Demir yolunuzu geliştirmeniz ve demir yollarınızın isminin duyulmasını sağlamanız gerekmektedir. Bunu yaparken de sadece tren almanız yetmemektedir. Diğer şehirlerle ticarette yapmanız gerekmektedir.

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: İngilizce Türkçe

İşletimtim Sistemi: Windows (Tümü)

Üretici: Travian Game

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146