Raiden X İndir – Windows 8.1 için Uçak Oyunu Download

Eklenme: Şubat 16th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
59 views

Raiden X çok sevdiğimiz bizler için yıllar geçse de vazgeçilmez hale gelen atari oyunları havasında bir uçak savaş oyunudur. Windows 8.1 işletim sistemine sahip bu oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Bu  oyunu oynarken kendinizi yıllar öncesine gitmiş gibi  hissedeceksiniz. 

Raiden X

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunun konusuna göz atacak olursak; dünya ve insanlığı sonu gelmek üzere ve insanları bu sonda kurtarmaya çalışan kahraman bir pilotu yöneteceksiniz.  Bu oyunda birbirinden farklı uçaklarla her seferinde zorlaşan birbirinden farklı bölümleri geçmeye çalışacağız. Hiç görmediğimiz türde savaş uçaklarını görüceğiz. Bu uçaklar çok farklı teknolojilere sahipler. Oyun size hem aksiyonu hem de hızı tattıracak ve oynarken çok zevk alacaksınız. İnsanlık her öldürdüğünüz düşman için size teşekkür edecek.

 Savaş  uçaklarıyla elde ettiğiniz her zaferden sonra bu uçakları ve ateşleme sistemini geliştirme şansı elde edeceksiniz. Kendini bu şekilde yenilemesi sayesinde oyunu sıkılmadan oynayabileceksiniz. Oyunda bölümler geçtikçe savaş teknolojileri gelişiyor ve savaşlar daha heyecanlı bir hale geliyor. Aynı zamanda silahlarınıza bomba atar da ekleyebiliyorsunuz. Topladığınız aştınlar savaş teknolojilerini takip edin ve gelişime ayak uydurun.

Hem atari hem de uçak oyunlarını seviyorsanız size klasik havada gelişmiş ses ve görüntü efektleri sunan bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 9.7 MB

Dil Desteği:İngilizce

İşletim Sistemi: win8.1

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146