R-Studio 6.3 – Windows İçin Veri Kurtarma Programı İndir

Eklenme: Kasım 30th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
978 views

Windows işletim sistemini kullanan bilgisayarlarda silinen, kaybolan yada format sırasında silinen tüm verileri R-Studio sayesinde geri getirebilirsiniz. Bilgisayarınızda artık veri kaybına son vermek isteyen program , format sırasında sıkça rastlanan dosya silinmesini önlemek için güzel bir program olabilir.

r-studio2

Sponsorlu Baglantilarlar

Bilgisayarda yer alan yerel ve genel ağdaki disklerin kurtarılması için kullanabileceğiniz bu program sayesinde silinmiş yada zarar görmüş tüm dosyaları geri getirebileceksiniz. Tüm dosya sistemlerini destekleyen yazılım farklı formatlarda saklanan tüm verileri güvenle kurtarabilir.R-Studio kurtarmaya ek olarak yedekleme ve imaj alma özellikleriyle sisteminizin tam teşekküllü veri kurtarma istasyonu olarak çalışıyor.

Desteklenen dosya sistemleri: FAT12/16/32/exFAT, NTFS, NTFS5 (Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Win7 ile oluşturulmuş veya güncellenmiş), HFS/HFS+ (Macintosh), UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ave Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux)

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı (Demo)

Boyut: 31.9 MB

Dil: Ingilizce

Üretici: R-tools Technology Inc.

İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146