Quick Compare 1.1 İndir – Veritabanı Scripti Karşılaştırma Programı Download

Eklenme: Ocak 30th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
56 views

Quick Compare , iki farklı scripti karşılaştırmak için kullanıma sunulmuş etkili ve hızlı programlardan biridir. Kolaylıkla SQL sunucunuza bağlanabilmenizi ve istediğiniz tablolardaki scriptleri seçmenize imkan veren bu program , seçtikleriniz arasında da karşılaştırma yapmaya başlayabiliyorsunuz.

quickcompare

Programın temel arayüzüne değinecek olursak çok kolay ve her SQL kullanıcısının hemen alışabileceği şekilde tasarlanmıştır . Toplamda üç farklı panel tasarlanmıs Quick Compare programı bu ana ekran sayesinde tüm bilgileri kategorize edilmiş şekilde ulaşmanız mümkün.

Sponsorlu Baglantilarlar

Veritabanlarınızı entegre etmek istediğiniz domain kullanıcı adı ve şifresini de girebileceğiniz bölüm uygulamada mevcut. Veritabanı açıldığında sahip olduğu tablolar ve fonksiyonlar görünür hale geliyor ve farklı tablolardaki scriptleri seçerek karşılaştırmaya hemen başlayabiliyorsunuz.

Şifreli scriptleri de karşılaştırmaya olanak sağlayan program için söylenecek tek şey gelişmiş ayarlar kısmından aktif hale getirmeniz gerektiği. Böylelikle şifreli Scriptleri de hemen çözümleyebilir ve karşılaştırmasını yapabilirsiniz.

Veritabanı , SQL yönetimiyle içli dışlı kullanıcıların bilgisayarlarında bulunması gereken kullanımı kolay  ve ücretsiz olan bu programı tavsiye ederim.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 5.9 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Üretici: PRLSoftware

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146