ProShow Producer 5.0.3297 İndir – Slayt Şovu Hazırlama Programı Download

Eklenme: Şubat 21st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
690 views

PrpShow Producer tam size göre bir program. Başarılı ve slayt konusunda oldukça güçlü olan bu yazılım slayt konusunda en çok tercih edilen yazılımlar arasındadır.

Kolay erişilebilen ve basit arayüzüyle her yaştan kullanıcının hem profesyonel olarak hem de amatör olarak rahatlıkla kullanabileceği bir programdır. Her formatta slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. Hem de bunu üç adımda yapabilirsiniz. Video, fotoğraf, müzik ve slayt özellikleri ekleyerek kolaylıkla çok güzel slaytlar hazırlayabilirsiniz.

ProShow Producer

Sponsorlu Baglantilarlar

Bilgisayarınızda bulunan medya dosyalarını programa eklemek için sürükle bırak özelliğini kullanabilirsiniz. Bu da programın ne kadar kolay kullanıma sahip olduğunu gösteriyor.  Aynı zamanda bu işlemi zaman çizelgeleri için de dosya tarayıcısını kullanarak yapabilirsiniz.

Resim ve video dosyalarınızı düzenlemek içinde bu programı kullanabilirsiniz. ProShow Producer bu konuda size editörlük yapacaktır. Slayt gösterimi hazırlarken resimler arası geçişlerde farklı efektler ekleyebilirsiniz.

Farklı formatlarda hazırladığınız slaytları ister TV’de izleyin ister sosyal medyada paylaşın isterseniz de e-posta yardımıyla arkadaşlarınızla paylaşın.

Hayallerinizdeki slaytları hazırlamanın tam zamanı. ProShow Producer’e ücretsiz sahip olun.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyutu: 37 MB

İşletim Sistemi: Win8/Win7

Üretici: Photodex Corporation 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146