Postbox 3.0.7 – Masaüstü İçin E-Posta Yazılımı İndir

Eklenme: Ağustos 9th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
37 views

Bilgisayar masaüstünde e-posta kullanmak için uygun bir yazılım olan Postbox, epostalarınız içinde arama yapabilme özelliği olan ayrıca Blog takibi yapabileceğiniz bir yazılımdır. Kolay kullanımı ve basit arayüzü sayesinde kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Artık masaüstünüzde bir e-posta yazılımına sahip olabileceksiniz.

E-Posta Yönetimi İçin Masaüstü Yazılımı

Web entegrasyonunu da sunan Postbox’ta aldığınız bir e-postayı ya da bir RSS beslemesini kolay bir şekilde internetteki sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Twitter hesabınızı Postbox’a entegre ederek Tweet’lerinizi Postbox üzerinden gönderebilirsiniz.

Yapılacaklar listesi de oluşturabileceğiniz Postbox ile bu yapılacaklar listenizi takvim ile uyumlu hale getirebilir ve unutmamanız gereken işlerinizi tek bir yazılım üzerinden sürekli kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Spam ve kimlik hırsızlıklarına karşı önlem alabilen Postbox, bir e-posta yazılımında arayacağınız tüm güvenlik önlemlerini barındırmaktadır.

Postbox 3.x Sürüm Yenilikleri

Favoriler çubuğu
Gmail etiket, klavye kısayolları desteği
LinkedIn, Facebook, Twitter ve Gravatar’dan profil fotoğrafı çekme
Windows 7 görev çubuğu desteği
Dropbox, Evernote ve Growl desteği
Önceden hazırlanmış otomatik cevap desteği
Performans ve kararlılık geliştirmeleri

Önemli! Postbox, eklenti uyumlu yapısı ile birçok farklı eklentiyi yazılım üzerinden kullanabilmenize olanak tanımaktadır. Eklenti listesine gözatmak için buraya tıklayın.

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Boyut: 16.5 MB

İşletim Sistemi:  Win7/Vista/WinXP

Üretici: Postbox Inc.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146