Poker Sleuth İndir – Poker Oyunu Download

Eklenme: Ocak 24th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
292 views

Şans oyunu severlere müjde, özellikle de poker oyunu fenomenleri için ayrı bir müjde diyebiliriz. Poker Sleuth oyunu sayesinde geröek anlamda poker oynayabileceksiniz. Poker Sleuth oyunuyla birlikte canınız ne zaman isterse poker oynayıp zaman geçirebilirsiniz. Oyun da rakiplerinizi yenerek paranızı arttırmak için çaba göstereceksiniz.

Poker Sleuth oyununda sadece oynamakla kalmıyorsunuz, ayrıca masanız da oynayan kullanıcıların da oyun içerisin de ki istatiklerini de görüntüleyebilirsiniz. Böyle olmasından dolayı rakibinizin ne kadar güçlü ve iyi bir oyuncu olduğunu da anlayabilirsiniz. Böylelikle rakibinize göre strateji belirleyebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

poker-sleuth

Poker Sleuth oyunuyla birlikte pokerin bütün incelikleri öğrenebilirsiniz. Oyun da ki zorluk derecelerini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bu oyun içerisin de her seviyeden kullanıcı bulunmaktadır.

Lisans: Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Sistem: Windows XP/Vista/7/

Dosya Boyutu: 8.02 MB

Üretici: Stutzbach Enterprises

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146