Pokemon Go İndir – Android İçin Pokemon Oyunu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 0.29.3
Eklenme: Temmuz 22nd, 2016
Dil: İngilizce
Boyut: 58 MB
Üretici: Niantic, Inc.
İS: Android
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
279 views

Android İçin Ücretsiz Pokemon Go Oyunu İndir Oyna

Pokemon Go oyunu Android için Google Play‘da yayımlandı. Dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan Pokemon Go ile tüm dünyada pokemon aramaya başlayabilirsiniz. Üreticisi Niantic tarafından yapılan Pokemon Go gerçekçilik seviyesi ile herkesin beğenisini ve ilgisini çekerek tüm kullanıcılarını mobil cihazlarına bağlamayı başardı.

Pokemon Go oyununa başlamanız için mobil cihazınızın GPS özelliğini açmanız gerekmektedir. Bu özelliği açtıktan sonra konumunuzu alan oyun size haritada bulunduğunuz noktada Pokemon aramanızı sağlamaktadır. Bulunduğunuz çevrede istediğiniz pokemonları bulamıyorsanız size kaç adım sonra hangi pokemonu bulacağınızı ve pokemonu nasıl geliştirebileceğinizi söyleyecektir. Haritada hangi bölgede pokemon savaşları yapacağınızı ve hangi bölgelerde ücretsiz poke topuna sahip olacağınızı göstermektedir. Gösterilen konuma giderek poke topuna ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Pokemon-

Pokemonları yakalamak için sizi yürüten Pokemon Go sayesinde oyun oynamak için yerinizde oturma gibi bir alışkanlığınızı yok edecek. Yürüyerek hem sağlınızı hem de tüm dünyanın çılgınlar gibi oynadığı Pokemon Go’yu oynayabileceksiniz.

Bulunduğunuz bölgede yer alan müzeler, tarihi yapılar, camiler, anıtlar, büyük parklar pek çok büyük pokemonun bulunduğu bölgelerdir. Bu bölgelere giderek en sevdiğiniz pokemonları yakalayabilirsiniz.

Bu çılgınlığa sizde katılın ve Pokemon Go oyununu ücretsiz bir şekilde Android işletim sistemine sahip mobil cihazınıza indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146