Plants vs. Zombies (Android) İndir

Lisans / Fiyat: 2 TL
Eklenme: Mayıs 16th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: Android/Android Tablet
Üretici: PopCap Games
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
87 views

Android İçin Zombi Oyunu Download

Zombilerle savaş Android mobil cihazlarda da devam etmektedir. Bağımlılık yapan Plants vs. Zombies oyunu artık android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynayabileceksiniz.

Oyunda yapmanız gereken dünyayı ele geçirmek isteyen ve sizin bahçenize saldıran zombileri bahçenizde yetiştirmiş olduğunuz silahlı bitkilerle yok etmek. Mobil cihazınızda oynayabileceğiniz bu oyun ile heyecan ve merak uyandıran bir oyuna hazır olun.

Bitkileri yetiştirme stiliniz ve nerede yetiştirdiğinizin büyük bir önemi vardır. Bitkileri yetiştirip zombileri öldürdükçe oyunda ilerlemektesiniz. İleri ki bölümlerde daha farklı bitkiler yetiştirecek ve sürekli olarak güçlenen zombilere karşı daha çetin bir savaş vereceksiniz.Kafasında trafik konisi bulunan, sırıkla atlama sporcusu olan ve hatta buz kızağı yapan zombilere karşı koyacağınız eğlenceli bir oyun olan Plants vs. Zombies ile çok eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

plants-zombies-mobil-indir

Sizde Android işletim sistemine sahip mobil cihazınıza indirmek istiyorsanız alt kısımda yer alan indirme linkine tıklayarak Google Play’a gidebilir ve ücretli olan bu oyuna sahip olabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146