Plants vs. Zombies 1.3 İndir – Çiçeklerle Zombi Öldürme Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Sürüm: 1.3
Eklenme: Mayıs 15th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 40.8
Üretici: PopCap Games
İS: Win7/Vista/WinXP
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
335 views

Dünyaya gelen zombilerin dünyayı ele geçirme çabalarına girmesi ve size ait bahçeye girerek sizi yok etmek istemesi üzerine kurulu olan oyun ile eğlenceli bir şekilde zombi öldürme oyununu oynayabilirsiniz. Bahçenizde yer alan bitkileri yetiştirerek zombilere karşı kullanabilir ve bu bitkilerden çıkan ateşlerle zombileri yok edebilirsiniz.

PopCap yazılım şirketinin yapmış olduğu bu oyun ile farklı ve eğlenceli bir ürün ortaya çıkmıştır. Plants vs. Zombies, diğer zombi oyunlarına göre farklılık göstererek zombi oyunlarını sevenlere yeni bir heyecan getirmiştir. Oyunda yer alan bahçenizde yetiştireceğiniz bitkilerin büyük bir önemi vardır. Bitkileriniz ile kuracağınız strateji ile zombileri alt edebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Bölümler ilerledikçe birbirinden varklı bitkiler, sürekli güçlenen zombilere karşı en büyük savunmanız. Kafasında trafik konisi bulunan, sırıkla atlama sporcusu olan ve hatta buz kızağı yapan zombilere karşı koyacağınız eğlenceli bir oyun olan Plants vs. Zombies ile çok eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

plants-zombies-gezginler-indir

Sadece fareniz ile oynayacağınız oyun müzikleri ve görsel arayüzü ile de eğlenceli bir hava sunuyor.

Versiyon 1.3’e eklenen özellikler:

– 20 farklı yeni bölüm
– Zombatar bölümü ile kendi zombinizi yaratabilme
– Achievement bölümü ile yeni özellikler kazanabilme

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146